Villa Mariposaocean Front Mansion W/Infinity Pool
| Wifi Wi-Fi | Ingyenes parkolás Ingyenes parkoló | Úszómedence Kültéri úszómedence |
| Privát strand Strand hozzáférés | Sporttevékenységek Kenuzás |
A Villa Mariposaocean Front Mansion W/Infinity Pool Guanica közel van olyan városi nevezetességekhez, mint a hozzávetőlegesen 300 méterre található Isla de Gilligan.
A Caña Gorda strand belátható közelségre, a Punta Jacinto pedig egy 5 perces sétára helyezkedik el a Guanica városi villától. A vendégek élvezhetik az olyan természeti látnivalók közelségét, mint a körülbelül 4 km-re található Gilligan's Island.
Az 5 percnyi gyalogútra lévő San Jacinto Club karibi ételeket kínál. Olyan tevékenységek sorát kínálják, mint a kenuzás.
- Helyi látnivalók
- Guanica Állami Erdő2,5 km
- Reserva Natural Punta Ballena1,5 km
- Camino Ballena2,3 km
- Ballena1,5 km
- Isla de Gilligan900 m
- Canal de Ballena2,5 km
- United Nations Biosphere Reserve2 km
- Repülőterek
- Mercadita nemzetkozi repuloter52 km
Hotel felszereltsége
Áttekintés
- Nemdohányzó
- Wi-Fi
- Ingyenes parkoló
- Helyszínen kívüli parkolás
- Poggyászmegőrzés
- Füstérzékelők
- Tűzoltó készülékek
Étkezés és italfogyasztás
- Szárító
- Konyhaedények
- Kültéri étkezősarok
Tevékenységek és relaxáció
- Kültéri úszómedence
- Strand hozzáférés
- Napozóágyak
- Kert
- Grillezési lehetőség
- Kenuzás
Szoba felszereltsége
- Belső udvar
- Tea és kávéfőző
- Étkezőasztal
- Mosógép
- Ingyenes piperecikkek
- Gyermekfelügyelet
Fontos megjegyzés
Gyakran Ismételt Kérdések
- ❓
A Villa Mariposaocean Front Mansion W/Infinity Pool biztosít internet-hozzáférést?
Igen, a Villa Mariposaocean Front Mansion W/Infinity Pool Wi-Fi-t kínál. - ❓
Hány vendéget tud fogadni a Villa Mariposaocean Front Mansion W/Infinity Pool?
A Villa Mariposaocean Front Mansion W/Infinity Pool kapacitása 10 főig terjed. - ❓
A Villa Mariposaocean Front Mansion W/Infinity Pool konyhával berendezett?
A Villa Mariposaocean Front Mansion W/Infinity Pool felszereltségéhez tartozik egy teljesen felszerelt konyha.